Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Digital Art Fair CADAF

11.11.2022 - 13.11.2022

 

CADAF провів свій 5-й ярмарок цифрового мистецтва в галереї Web3 у Нью-Йорку з 11.11.22 – по 13.11.22 року. Куратором була Коко Долле. 

Починаючи з 2019 року, CADAF організовує ярмарки цифрового мистецтва, на яких було представлено понад 1000 робіт понад 500 художників з різних куточків світу. Ці заходи відбувалися у таких містах, як Нью-Йорк, Майамі, Париж, а також віртуально.

 

У рамках Art Fair CADAF NYC 2023 були представлені п’ять українських художників – авторів з колекції NFT CityX: Віталій Куликов, Артем Волокітін, Гамлет Зіньківський, Олена Ліснича, Ігор Ільїнський. Digital дизайнери «оживили» у 3D версіях реальний живопис та графіку відомих художників із Харкова, і це наша перша проба пера у форматі NFT та крипто-арту на міжнародній події такого рівня.

 

Олена Ліснича – українська художниця, графік, книжковий ілюстратор та чудова людина, яка є гарним другом Муніципальної галереї. Виставку Олени ви могли бачити в стінах МГ торік.

 

Віталій Куликов – відомий український художник, графік, книжковий дизайнер, плакатист. Учень Г. Бондаренко.; професор кафедри малюнка та живопису архітектурного факультету Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури. Роботи митця неодноразово виставлялися в Муніципалці, та за її межами, а з 2015 року галерея веде проект “Збережемо спадщину Куликова”, який є масштабною ретроспективою творчості автора.

 

Артем Волокітін – один з найбільш затребуваних українських художників, якому належить єдиний Гран-Прi NonStopMedia за всю історію фестивалю, I місце на першому конкурсі Pinchuk ArtPrize. Артем  брав участь в основній програмі Венеціанської Бієнале (2015) і багато іншого.

 

Гамлет Зіньківський є відомим своїми стріт-арт роботами та ілюстраціями, а також є добрим другом Муніципальної галереї. Від 2007 року Гамлет активно малює на вулицях Харкова. Протягом цього часу його монохромні графічні роботи з філософськими написами стали невід’ємною частиною міського ландшафту. Художник особливо цінує взаємодію з глядачем і вважає себе вуличним художником. Незважаючи на особисту популярність, участь у мистецьких проектах і популярність його робіт, він і надалі продовжує малювати на вулицях свого міста.

 

Протягом своїх сорока років творчої діяльності Ігор Ільїнський проілюстрував понад 140 книг. Він відомий як харківський чи український імпресіоніст. Головна особливість його картин – передача настрою. Він вміло відтворює нудьгу в дощову погоду, яку відчувають мешканці європейських містечок, або радісний настрій під час вечірньої прогулянки харківськими вуличками. При перегляді його ретро-сюжетів відчуття проникають просто в душу, переносячи нас у минуле століття, немов у машині часу. 

 

Деталі

Початок:
11.11.2022
Кінець:
13.11.2022